Jevel/oly/char bug

Report server bugs here.
Post Reply
kailis
10lvl
Posts: 20
Joined: 30 Sep 2011 20:08

17 Jun 2014 11:45

Nežinau ar čia jau dar kas skaito šitus bugus bet vistiek pranešiu nes gm in game jau nebematau. Oly visiems žinomas geodatos bug, lankai daro per sienas o magai ne. Summonai su savo pet daro dmg irgi per sienas. (ne per visas bet yra kalonų kurios buggintos). Apie oly duobes net nešneku savaime visiems žinomos. Freya necklace neveikia, dėl tezzos ir labai abejoju ar veikia ir sutvarkyt augument reik Chance: paralysis. Apie disbalanca, nešnekėsiu, nes prasidės verksmai čia. :) Apie stun irgi patylėsiu tegu būna toks nereik man čia forumo karių diskusijų.

[GM]Tenacity
Administration
Posts: 192
Joined: 29 Oct 2013 21:20

17 Jun 2014 12:39

kailis wrote:Nežinau ar čia jau dar kas skaito šitus bugus bet vistiek pranešiu nes gm in game jau nebematau. Oly visiems žinomas geodatos bug, lankai daro per sienas o magai ne. Summonai su savo pet daro dmg irgi per sienas. (ne per visas bet yra kalonų kurios buggintos). Apie oly duobes net nešneku savaime visiems žinomos. Freya necklace neveikia, dėl tezzos ir labai abejoju ar veikia ir sutvarkyt augument reik Chance: paralysis. Apie disbalanca, nešnekėsiu, nes prasidės verksmai čia. :) Apie stun irgi patylėsiu tegu būna toks nereik man čia forumo karių diskusijų.
Sveiki, visu pirmiausia noreciau paklausti, kas butent neveikia su juvelyrika blessed freya? patikrinau viskas veikia, ir pasistenksiu tai parodyti ir tau.
Image
BE blessed freyos Image
SU blessed freya Image
toliau kas liestu stun resistus, su ''hammer crush'' +30 dwarfo stun per valako necklace stun chance 6%, su blessed freya 3,6% su teza 3.8%
Skype - Gmtenacityscryde

kailis
10lvl
Posts: 20
Joined: 30 Sep 2011 20:08

17 Jun 2014 13:57

Aš kalbu apie paprastą freya necklase tikrinom del paralyžiaus ir stun, o stun +0 ir morai dwarfas/destras/lankas. Nu čia jūs patys turit tikryt ką mes ten testinam nieko nereiškia. Aplamai man tas stun nesvarbu yra patys žinom kad jis bugytas, ir dėl to aš nesuku sau galvos. Tai man nėra aktualu. Man labiau rūpi ką jūs galvojat dėl geodatos? oly bugų ir t.t?

Post Reply
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 14 guests