Pora nusiskundimu per mano 3 sav. zaidimo.

Old topics.
Locked
KazysBaigiuIBurna
1lvl
Posts: 1
Joined: 26 Nov 2013 22:40

26 Nov 2013 22:49

Zdarov pacanai, cia gal kamnors zinomas SuperKarosas/BlazeIt/MeowdolfKitler. Karocia serve zjbs lost, linksma visai, bet pzdc yra ir xujovu vietu. Kaip ir:
1. http://www.scryde.eu/forum/viewtopic.php?f=22&t=12 galite matyti kaip buvo uzbaninti keli zaidejai parduodantys accountus. Dabar zaisdamas pastebejau, kad accountu pardavimas yra iprastas ir visiskai legalus dalykas, nes zmones juos pardavineja, keicia be jokios baimes.
2. Cj visiem zjbs yra prasinest demon zonoj, susirinkt 5 PK killus ir begt nuo 5 ciuvu su 5k karmos. Tai vat, vieno is daugelio mano tokio prasinesimo metu, iskirtau GM Tenacity, kuris stovejo demon zonoj. Jis karocia atsikele, pribego su 5000000k speedo ir piso is dualu 20k. Zjbs, kad is clano normalus zmones priressino, tai nubegau issivaliau ta karma. As nezinau kur blet parasyta, kad GM yra dievas ir jo blet liest negalima net, nes man labiau atrodo, kad GM yra blet paaugle per menesines...
3. Herro i tenacity i spik gud london languag i meik reid bos in mein toun kom kil. NU BLET JEI JAU KURI EU SERVA TAI BLET ANGLU GRAMATIKOS NORMALIAI ISMOK GERAI?
Nu smulkmenu maziausiu nedesciau. Nezinau kokia sio posto reiksme, gal tik seip raginu, kad jaila forever gavau..

[GM]Tenacity
Administration
Posts: 192
Joined: 29 Oct 2013 21:20

27 Nov 2013 12:53

KazysBaigiuIBurna wrote:Zdarov pacanai, cia gal kamnors zinomas SuperKarosas/BlazeIt/MeowdolfKitler. Karocia serve zjbs lost, linksma visai, bet pzdc yra ir xujovu vietu. Kaip ir:
1. http://www.scryde.eu/forum/viewtopic.php?f=22&t=12 galite matyti kaip buvo uzbaninti keli zaidejai parduodantys accountus. Dabar zaisdamas pastebejau, kad accountu pardavimas yra iprastas ir visiskai legalus dalykas, nes zmones juos pardavineja, keicia be jokios baimes.
2. Cj visiem zjbs yra prasinest demon zonoj, susirinkt 5 PK killus ir begt nuo 5 ciuvu su 5k karmos. Tai vat, vieno is daugelio mano tokio prasinesimo metu, iskirtau GM Tenacity, kuris stovejo demon zonoj. Jis karocia atsikele, pribego su 5000000k speedo ir piso is dualu 20k. Zjbs, kad is clano normalus zmones priressino, tai nubegau issivaliau ta karma. As nezinau kur blet parasyta, kad GM yra dievas ir jo blet liest negalima net, nes man labiau atrodo, kad GM yra blet paaugle per menesines...
3. Herro i tenacity i spik gud london languag i meik reid bos in mein toun kom kil. NU BLET JEI JAU KURI EU SERVA TAI BLET ANGLU GRAMATIKOS NORMALIAI ISMOK GERAI?
Nu smulkmenu maziausiu nedesciau. Nezinau kokia sio posto reiksme, gal tik seip raginu, kad jaila forever gavau..
as testuodamas moba su zmoniu pagalba, nusiemiau nemirtinguma , o tu mane nukarminai 3 ar daugiau kartu, tad galejau tau kick duot, kad apsiramintum, bet tai esmes nepakeistu nes be taves ten stovejo dar 5 ar daugiau zmoniu ir jie butu tave uzmuse, del acc prekybos. prasome pateikti screenshotus su acc prekyba, zmones bus nubausti, gm'ai neprivalo kiurksoti kiaura para ir ziureti i ekrana, kad kartais kas nepardavinetu kazko uz litus..
jei dar liks klausimu prasau juos pateikti man i pm, arba skype gmtenacity , i viska atsakysiu kuo greiciau.
Skype - Gmtenacityscryde

Locked
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 41 guests