eRepublik

Off Topic discussions.
Post Reply
User avatar
Medutis
10lvl
Posts: 29
Joined: 01 Feb 2012 19:21

06 Feb 2012 11:56

Gerbiamas Lietuvos Respublikos pilieti!,
Esi dar šiek tiek per jaunas, kad taptum karininku, politiku, verslininku ar žurnalistu? eRepublik sako, kad Tu gali pradėti savo karjerą būtent čia, virtualioje erdvėje, kur jau šiek tiek patyrę žaidimo atstovai Jums padės įsitraukti į virtualias diskusijas, mokys kariauti, būti pasisekusiam verslininkui ar tapti vienu iš virtualios ministerijos vadovu ar darbuotoju! Šiame žaidime gali įstoti į partiją, gali net su bendražygiais ją sukurti! Dalyvauti seimo, prezidento, partijos prezidento rinkimuose. Gali įkurti ir karinį būrį, kuris padės Lietuvai plėstis teritorine prasme (šiuo metu valdome baltarusių, norvegų, dalį suomių ir dalį rusų žemių), gali įstoti į šaulius, Lietuvos Kariuomenę. Gali įkurti savo įmonę ir ją plėsti, kurti darbo vietas ir turėti tūkstančius litų. Galų galiausiai šiame žaidime gali susipažinti su įvairiais įdomiais užsieniečiais, kurių tarpe yra realių verslininkų, žurnalistų, politikų (seimo narių) ir karininkų.
Šitas žaidimas įtraukė mane taip netikėtai ir taip veiksmingai, kad iki šiol negaliu jo palikti. Manau, kad po šio žaidimo čia įgytos žinios man tikrai pravers gyvenime, negana to, vos prisijungęs į šį žaidimą gavau nuoširdžią ir visada pasiruošusią padėti žaidimo mokytojų pagalbą, kurie ir padėjo žengti pirmuosius žingsnius šiame žaidime. Prisijunk ir Tu, ir pajausi ką reiškia pradėti savo pradžią, kuri padės gyvenime!

Registruokis čia: http://www.erepublik.com/en/referrer/falcon458 ir pasirink Lietuvą!

Virtuali Lietuva laukia Jūsų!

Neprašau būtinai žaisti per mano nuorodą, bet būtų neprošal jei taip padarytumėt.

( Atsiprašau už reklamą, jei pažeidžiu taisykles galit trinti temą )

Post Reply
  • Information
  • Who is online

    Users browsing this forum: No registered users and 2 guests